Estetická stomatologie

Služby

Ke kvalitnímu životu neodmyslitelně patří  funkční a estetický chrup. Cílem současné stomatologie je zachování přirozeného funkčního chrupu do vysokého věku a prvořadou úlohu v této oblasti zaujímá prevence. Vzhledem k tomu, že známe příčinu vzniku zubního kazu a parodontozy, kterou je zubní mikrobiální povlak , můžeme těmto onemocněním úspěšně předcházet. Vyžaduje to však péči stomatologa, dentální hygienistky a hlavně spolupráci pacienta. Stěžejní jsou preventivní prohlídky, nejlépe v půlročních intervalech.  Po vyšetření stavu chrupu a dásní lékař doporučí preventivní opatření, diagnostikuje zubní kaz v počátečním stadiu, počínající zánět dásní nebo parodontozu. Při již rozvinutých projevech onemocnění lékař provede ošetření a navrhne individuální preventivní program.

Kontakty

DENTAL IMAGE, s.r.o.
Stomatologické centrum Háje- přízemí
Kosmická 537, 149 00 Praha-Háje
Mobil:+420 608 956 530
         +420 608 903 035
        
Web: www.dental-image.cz

Smluvně sjednané pojišťovny

Ordinační doba

Den         Ordinační doba
Pondělí       se neordinuje
Úterý         8:00   - 14:00
Středa        8:00  - 14:00
Čtvrtek  8:00   - 14:00
Pátek         8:00   - 12:00

Spojení metrem

Nacházíme se nedaleko od stanice metra C –Háje. Z metra je třeba použít  východ  směrem na Petrovice. Po výstupu z metra  odbočte vlevo směrem ke kinu Galaxie. U kina se otočte zády ke vchodu, po diagonále směrem vlevo  přejděte asfaltové hřiště které budete mít před sebou. (po pravé ruce máte čínskou restauraci a chovatelské potřeby) Na konci projděte mezi panelovými domy, za kterými se již nachází červená budova Stomatologického centra.

Doprava autem

parkování je možné na parkovišti Stomatologického centra. Jeďte autem po ulici Opatovská směrem na Petrovice. Před supermarketem LIDL na světelné křižovatce odbočte vlevo, hned první ulicí opět vlevo a ještě jednou vlevo, pak pokračujte až k červené budově Stomatologického centra, v jehož areálu zaparkujte. Zákaz vjezdu neplatí pro klienty Stomatologického centra.