Rentgenologické vyšetření

Služby

V našem zařízení k snímkování jednotlivých zubů používáme digitální intraorální rengen využívající metodu viziografie. Ta je velmi šetrná co se týče dávek záření a zároveň výrazně  přesnější než tradiční rentgenová technika na bázi rentgenového filmu a jeho vyvolávání. Přináší vysokou zobrazovací kvalitu jednotlivých detailních snímků, nepostradatelnou pro provedení kvalitní diagnostiky. Pro pacienta také znamená komfort, je rentgenován přímo na křesle, nemusí nikam odcházet, snímek je ihned k dispozici na monitoru počítače.

Celkové snímky zubů a čelistí (panoramatické snímky) zhotovujeme též na digitálním přístroji . Přístroj vytváří snímky rychle a bez nutnosti vyvolávání. Snímek je ihned ukládán do počítače.

Kontakty

DENTAL IMAGE, s.r.o.
Stomatologické centrum Háje- přízemí
Kosmická 537, 149 00 Praha-Háje
Mobil:+420 608 956 530
         +420 608 903 035
        
Web: www.dental-image.cz

Smluvně sjednané pojišťovny

Ordinační doba

Den         Ordinační doba
Pondělí       se neordinuje
Úterý         8:00   - 14:00
Středa        8:00  - 14:00
Čtvrtek  8:00   - 14:00
Pátek         8:00   - 12:00

Spojení metrem

Nacházíme se nedaleko od stanice metra C –Háje. Z metra je třeba použít  východ  směrem na Petrovice. Po výstupu z metra  odbočte vlevo směrem ke kinu Galaxie. U kina se otočte zády ke vchodu, po diagonále směrem vlevo  přejděte asfaltové hřiště které budete mít před sebou. (po pravé ruce máte čínskou restauraci a chovatelské potřeby) Na konci projděte mezi panelovými domy, za kterými se již nachází červená budova Stomatologického centra.

Doprava autem

parkování je možné na parkovišti Stomatologického centra. Jeďte autem po ulici Opatovská směrem na Petrovice. Před supermarketem LIDL na světelné křižovatce odbočte vlevo, hned první ulicí opět vlevo a ještě jednou vlevo, pak pokračujte až k červené budově Stomatologického centra, v jehož areálu zaparkujte. Zákaz vjezdu neplatí pro klienty Stomatologického centra.