Anestesie

Služby

Místní (lokální) znecitlivění je naprostou samozřejmostí u všech zákroků.

Používáme

  • klasickou injekční anestesii, nejmodernější anestetika. Injekční formě anestezie předchází i znecitlivění místa vpichu gelem, takže celý proces je velmi šetrný a v podstatě bezbolestný.
  • intraligamentozní anestesii – anestetická látka je aplikována speciálním přístrojem přímo k ošetřovanému zubu, je velice šetrná k organismu, neboť aplikované množství látky je minimální. U této anestesie nedochází k umrtvení měkkých tkání (rtů, tváří, jazyka), pacient nemá nepříjemný pocit.

Pro bázlivé pacienty, kteří svůj strach nedokáží ovlivnit, můžeme zařídit ošetření v analgosedaci, což je proces navozující lehký spánek za současné spolupráce pacienta, nebo v celkové anestesii.

Kontakty

DENTAL IMAGE, s.r.o.
Stomatologické centrum Háje- přízemí
Kosmická 537, 149 00 Praha-Háje
Mobil:+420 608 956 530
         +420 608 903 035
        
Web: www.dental-image.cz

Smluvně sjednané pojišťovny

Ordinační doba

Den         Ordinační doba
Pondělí       se neordinuje
Úterý         8:00   - 14:00
Středa        8:00  - 14:00
Čtvrtek  8:00   - 14:00
Pátek         8:00   - 12:00

Spojení metrem

Nacházíme se nedaleko od stanice metra C –Háje. Z metra je třeba použít  východ  směrem na Petrovice. Po výstupu z metra  odbočte vlevo směrem ke kinu Galaxie. U kina se otočte zády ke vchodu, po diagonále směrem vlevo  přejděte asfaltové hřiště které budete mít před sebou. (po pravé ruce máte čínskou restauraci a chovatelské potřeby) Na konci projděte mezi panelovými domy, za kterými se již nachází červená budova Stomatologického centra.

Doprava autem

parkování je možné na parkovišti Stomatologického centra. Jeďte autem po ulici Opatovská směrem na Petrovice. Před supermarketem LIDL na světelné křižovatce odbočte vlevo, hned první ulicí opět vlevo a ještě jednou vlevo, pak pokračujte až k červené budově Stomatologického centra, v jehož areálu zaparkujte. Zákaz vjezdu neplatí pro klienty Stomatologického centra.