Protetická stomatologie

Služby

Protetická stomatologie nahrazuje ztracené tvrdé zubní tkáně nebo celé zuby či skupiny zubů. Naším základním cílem je perfektní funkčnost a vysoká estetičnost kterékoli protetické rekonstrukce. Naše zubní ordinace spolupracuje s kvalitními stomatologickými laboratořemi, které respektují aktuální technologické trendy a materiály.

V oblasti protetické stomatologie nabízíme:

  • inlaye a onlaye

jsou laboratorně zhotovené výplně zubů.

  • estetické kompozitní a  keramické fasety

nahrazují mírnou ztrátu tvrdých zubních tkání, mohou korigovat estetické nedokonalosti zubu způsobené vývojovým poškozením tvrdých zubních tkání nebo jsou schopné upravit mírné změny v postavení zubu. Po odstranění povrchové vrstvy zubu z viditelné přední části se  faseta nalepí ve formě skořápky.

  • korunky kompozitní, metalokeramické a vysoce estetické celokeramické korunky

nahrazují větší část zubu (celý povrch) ztracenou kazem či úrazem při zachování vlastního kořene zubu.

  • fixní můstky

řeší ztrátu celého zubu nebo více zubů přemostěním mezery a vytvořením náhrady, která je pevně uchycena pomocí korunek na zuby sousedící s mezerou.

  • částečné snímací  náhrady

řeší ztrátu skupiny zubů. Ke zbývajícím zubům se uchycují tzv. kotevními prvky – sponami nebo zásuvnými spoji.

  • celkové náhrady

řeší úplnou ztrátu zubů. V naší ordinaci si pacient může vybrat celkovou náhradu zhotovenou ze standardních materiálů, tak i z tzv. licí pryskyřice, která je při zachování mechanických vlastností podstatně tenčí.

Kontakty

DENTAL IMAGE, s.r.o.
Stomatologické centrum Háje- přízemí
Kosmická 537, 149 00 Praha-Háje
Mobil:+420 608 956 530
         +420 608 903 035
        
Web: www.dental-image.cz

Smluvně sjednané pojišťovny

Ordinační doba

Den         Ordinační doba
Pondělí       se neordinuje
Úterý         8:00   - 14:00
Středa        8:00  - 14:00
Čtvrtek  8:00   - 14:00
Pátek         8:00   - 12:00

Spojení metrem

Nacházíme se nedaleko od stanice metra C –Háje. Z metra je třeba použít  východ  směrem na Petrovice. Po výstupu z metra  odbočte vlevo směrem ke kinu Galaxie. U kina se otočte zády ke vchodu, po diagonále směrem vlevo  přejděte asfaltové hřiště které budete mít před sebou. (po pravé ruce máte čínskou restauraci a chovatelské potřeby) Na konci projděte mezi panelovými domy, za kterými se již nachází červená budova Stomatologického centra.

Doprava autem

parkování je možné na parkovišti Stomatologického centra. Jeďte autem po ulici Opatovská směrem na Petrovice. Před supermarketem LIDL na světelné křižovatce odbočte vlevo, hned první ulicí opět vlevo a ještě jednou vlevo, pak pokračujte až k červené budově Stomatologického centra, v jehož areálu zaparkujte. Zákaz vjezdu neplatí pro klienty Stomatologického centra.