Parodontologická léčba

Ordinace dentální hygieny

 

Zarezervujte si termín online 

 

Parodontologická léčba probíhá ve třech etapách.

  • První etapou je tzv. iniciální léčba – léčebná fáze. Jejím cílem je vyléčení zánětu. Tuto léčbu provádí dentální hygienistka, spočívá v několika krátce po sobě jdoucích návštěvách.

  • Druhou etapou je tzv. komplexní léčba, kdy pacient zbaven zánětu je předán lékaři k dalšímu ošetření, např. zhotovení výplní, protetické ošetření, chirurgické ošetření.

  • Třetí etapou je tzv. udržovací fáze – recall. Po léčebné fázi pacient dochází na pravidelné prohlídky. Frekvenci prohlídek stanoví hygienistka dle úrovně pacientovy hygieny a stavu jeho dutiny ústní před léčbou a během léčby. Tyto prohlídky jsou v rozmezí 3 měsíce – 1 rok.

              Cílem těchto prohlídek udržet dosaženého stavu a zabránit recidivě onemocnění.

Kontakty

DENTAL IMAGE, s.r.o.
Stomatologické centrum Háje- přízemí
Kosmická 537, 149 00 Praha-Háje
Mobil:+420 608 956 530
         +420 608 903 035
        
Web: www.dental-image.cz

Smluvně sjednané pojišťovny

Ordinační doba

Den         Ordinační doba
Pondělí       se neordinuje
Úterý         8:00   - 14:00
Středa        8:00  - 14:00
Čtvrtek  8:00   - 14:00
Pátek         8:00   - 12:00

Spojení metrem

Nacházíme se nedaleko od stanice metra C –Háje. Z metra je třeba použít  východ  směrem na Petrovice. Po výstupu z metra  odbočte vlevo směrem ke kinu Galaxie. U kina se otočte zády ke vchodu, po diagonále směrem vlevo  přejděte asfaltové hřiště které budete mít před sebou. (po pravé ruce máte čínskou restauraci a chovatelské potřeby) Na konci projděte mezi panelovými domy, za kterými se již nachází červená budova Stomatologického centra.

Doprava autem

parkování je možné na parkovišti Stomatologického centra. Jeďte autem po ulici Opatovská směrem na Petrovice. Před supermarketem LIDL na světelné křižovatce odbočte vlevo, hned první ulicí opět vlevo a ještě jednou vlevo, pak pokračujte až k červené budově Stomatologického centra, v jehož areálu zaparkujte. Zákaz vjezdu neplatí pro klienty Stomatologického centra.